Силы специальных операций ВС Укарины получат новую символику – присоединяйтесь к разработке!

Силы специальных операций ВС Украины планируют до конца марта сменить старую символику на новую, которая будет базироваться на концепциях, заложенных в новую форму нашей армии.

Виталий Гайдукевич, известный журналист и руководитель рабочей группы по разработке новой формы на странице группы в Facebook предлагает всем желающим присоединиться к разработке.

Отже, панове-колеги. До 1 квітня нам треба покласти на стіл командуванню ССО такий набір емблем/нашивок: командування, 3 полк, 8 полк, 73 морський центр, 142 навчально тренувальний центр, 140 центр спеціальних операцій, ІПСО — 16, 72, 74, 83.

Які думки є на сьогодні:

  1. позаяк бренд-колір в ССО, це сірий і його відтінкові варіації, то є пропозиція в емблемах відмовитися від золотого/жовтого. Тобто основні фігури на щиті мають бути або срібні/білі на кольоровому тлі, або кольорові на срібному/білому, або колір на кольорі.
  2. усі емблеми вписуються в класичний британський щит. 3. В емблемах ІПСО можна використати один елемент на 4 центри, тільки міняти кольорову конфігурацію. Наприклад, припускаємо, символом ІПСО є чортополох — ну там, чортів полохати, бісів ганяти, в українській традиції має охоронні властивості, тому навмисно висаджувався в куті поля, шоб нечиста не шовгала… Отже, беремо для одного центру білий чортополох на червоному, далі — білий на синьому, чорний на білому, блакитний на білому і так далі — варіацій повно. Будь-яка частина буде ідентифікуватися по профілю саме по наявності чортополоху, а вже яка саме частина (номер, пдд) будемо бачити по кольорам. Це не вводна, це приклад.
  3. Як варіант для емблеми командування ССО можна використати голову — командування — голова. Тим більше, що у командувача є вже діюча відзнака «Вожак» — голова вовкулаки. Тобто можна використати голову із відзнаки, можна запропонувати іншу. Можна альтернативну пропозицію.
  4. Для 73 ЦСО можна підкреслити «морську» природу і дати тлом синьо-зелений колір. Тим більше, що вже зафіксовано, що морські спеціальні юніти ВМС матимуть кольором берету саме колір морської хвилі. 73 в пам»ять про його витоки може мати таке тло щита. Знову ж — не догма, а версія.

Ваші пропозиції найбільш цінні в картинках.

Ті, чия ідея буде прийнята до використання, отримають символічні, але гонорари.


Администрация сайта «UkrSoF» предлагает свой конкурс на лучшую юмористическую символику* Cил специальных операций ВС Украины. Победителям – гарантированный приз. Финал конкурса – 1 апреля!

* Примечание:
Работы присылайте на адрес: ukrsof.ua@gmail.com 
Принимаются работы в форматах: JPEG, PNG, SVG, TIFF, PDF

P.S. Работы победителей будут опубликованы на сайте СИЛИ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ ЗС УКРАЇНИ 😉

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.