Учень 5-го класу подарував музею 3-го полку модель диспетчерської вежі ДАП

Кімната бойової слави 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго поповнилася новим експонатом – вежою Донецького аеропорту складеної з конструктору LEGO

Експонат полку подарував учень 5 класу ЗОШ №18 міста Кропивницького Володимир. Разом зі своїм батьком, Романом Колісніченком та сестрою Анастасією, вони завітали на екскурсію до кімнату бойової слави.

Як розповів Володимир, ідея збудувати “вежу” виникла після перегляду фільму “Кіборги”.

– Мені сподобався фільм Аеропорт, особливо вежа, тому після перегляду фільму у мене з’явилося бажання збудувати її… На це я витратив близько двох годин.

Юрій Митрофаненка, історик, друг сім’ї розповів про родину хлопця:

– Я тут розкрию історію, разом з Володею стоїть його батько, це мій друг Роман Колісніченко – патріот України, волонтер, на Майдані був зі мною. І саме від Романа я дізнався цю історію. Після того, як його син Володимир подивився фільм «Кіборги», у них був сімейний перегляд, він закрився у своїй кімнаті і щось почав майструвати. А потім сказав мені, що Володя розробив модель аеропорту. Ми поставили в фейсбук це фото, яке набрало за сотню лайків. Потім вони від мене дізналися про музей третього полку і у них виникла ідея подарувати цю “вежу” саме музею.

У відповідь військовослужбовці подарували хлопцю перші два випуски коміксів, присвячених саме захисту донецького летовища, а також невеличкий сувенір – брелок у вигляді кулі.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.