На Житомирщині курсанти Навчального центру ВДВ виконують практичні стрільби з мінометів

На Житомирщині, на загальновійськовому полігоні ВДВ тривають практичні заняття курсантів Навчального центру Високомобільних десантних військ Збройних Сил України. Зокрема, десантники виконують бойові стрільби з 82-х міліметрових мінометів 2Б9 «Волошка» та 2Б14 «Піднос».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Слід відзначити, що на навчальних місцях, хід виконання навчально-бойових завдань контролюють досвідчені інструктори, які мають бойовий досвід, здобутий у зоні проведення антитерористичної операції.

За словами офіцерів Навчального центру ВДВ, під час занять, курсанти відпрацьовують нормативи приведення мінометів із похідного в бойове положення, завдання із правил стрільби, підготовку боєприпасів до стрільби, правила поводження із ними, а також чіткий алгоритм дій під час розряджання мінометів у разі виникнення осічок.

– Як показує бойова практика, розрахунки міномету повинні бути взаємозамінні, тож під час бойових стрільб, кожен курсант спробував себе в ролі командира, навідника та підношувач боєприпасів, – розповів командир навчального підрозділу капітан Роман Марченков.

Також, у ході занять, значна увага звертається на тактику дій розрахунків, яка застосовувалася мінометними підрозділами в зоні бойових дій. Зокрема це приховане заняття позиції та кругова оборона навколо неї, маскування, швидке відпрацювання по цілям, постійне спостереження, зміна позиції тощо.

Facebook

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.