Напівавтоматична гвинтівка Snipex калібру 14,5×114 для цільового вогню на дальні дистанції

14-мм напівавтоматична гвинтівка SNIPEX 14,5 — призначена для цільового вогню на дальні дистанції. Використовуються патрони 14,5×114 мм.

Розробник та виробник: Хімічний концерн «ХАДО», Харків

Концерн «ХАДО» вийшов на ринок зброї запустивши цього року виробництво гвинтівки у калібрі .50 BMG під брендом «SNIPEX». Гвинтівка SNIPEX .50 BMG Rhino Hunter — проект харківського підприємства із замкнутим циклом виробництва. Зброя має cтвол власного виробництва довжиною 750 мм при загальній довжині 1200 мм, прицільну дальність до 2500 мм.

Наступним проектом стала напівавтоматична гвинтівка SNIPEX М75 під патрон 12,7х108 мм, призначена для цільового вогню на дистанції від 100 до 2500 метрів.

На XIV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2017» у Києві була представлена наступна гвинтівка — SNIPEX 14,5.

Конструкція SNIPEX 14,5 розроблена з розрахунком максимальної простоти експлуатації та доступної системи техобслуговування, скомпонована за схемою булл-пап (затворна група розміщується позаду спускового гачка).

Жорстке замикання ствола здійснюється поздовжньо-ковзаючим поворотним затвором. При заряджанні набій вкладається у вікно ствольної коробки при відкритому затворі. Шнелерна система спуску полегшує прицільну стрільбу.

Гвинтівка призначена тільки для стрільби з упору, для чого обладнана складними сошками та додатковою опорою під прикладом.

Відбій гаситься за рахунок оригінальної конструкції (плаваючий ствол, лафетна система) і не створює неприємних навантажень для стрільця.

XADO Chemical Group

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.