Держприкордонслужба: створення нових підрозділів та розширення повноважень

Вчора, 31 жовтня, в Адміністрації Держприкордонслужби відбулося розширене засідання колегії, на якому підбито підсумки оперативно-службової діяльності та визначені завдання.

Під час колегії з-поміж іншого присутні обговорили практичні аспекти розгортання Донецько-Луганського регіонального управління та Лисичанського прикордонного загону, створення 5-ти загонів спеціального призначення при регіональних управліннях та нових підрозділів для спеціальних дій на воді, а також підрозділів охорони кордону (модульних містечок) з ділянками відповідальності до 20 км і підвищення ролі та статусу дільничних інспекторів тощо.

Крім того, акцентовано увагу на роботі щодо розширення повноважень Служби. Зокрема у взаємодії з підрозділами СБ України формується вертикаль контррозвідувальних підрозділів відомства, розглядається можливість надання Службі функцій досудового слідства за окремими статями Кримінального кодексу, ведеться робота над узгодженням питання щодо створення координаційного органу суб’єктів інтегрованого управлінні кордонами.

Що стосується матеріально-технічного забезпечення, то в рамках бюджету та міжнародної допомоги отримано нову техніку, у т.ч. броньовану, засоби захисту та інше майно. Цього року вже отримано допомоги на 775 мільйонів гривень. Активно впроваджується використання в службі безпілотних літальних комплексів. Продовжуються заходи щодо оновлення корабельно-катерного складу.

Ukrainian Military Pages 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.