Генеральний штаб Збройних Сил України видав директиву на призов офіцерів запасу

З метою організації та проведення призову офіцерів запасу на військову службу за призовом, Генеральний штаб Збройних Сил України видав директиву № Д-9 від 01.11.2017.

На військову службу терміном на 18 місяців, призвуть офіцерів запасу віком до 43 років, які закінчили військові кафедри, не проходили військової служби та були відібрані атестаційними комісіями військових комісаріатів.

Директивою Д-9 визначена кількість офіцерів запасу що підлягають призову, з розподілом їх по військово-облікових спеціальностях. Всього на службу буде призвано 500 громадян. Згідно документу, призов та відправка офіцерів на курси перепідготовки та підвищення кваліфікації, повинні закінчитися до 13 листопада.

На відповідних курсах при вищих військових навчальних закладах, офіцери пройдуть підготовку за скороченою програмою навчання протягом 44 діб, починаючи з 14 листопада.

Відповідні зміни, щодо додаткового призову 500 осіб, також внесені до наказу Міністра оборони від 30 травня 2017 року №300 «Про призов громадян України на військову службу за призовом офіцерського складу у 2017 році».

Ukrainian Military Pages

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.