Підрозділ ССО України під час навчань Combined Resolve 16

Організація руху опору, знищення танків за допомогою Джавелінів, порятунок збитого пілота та інші завдання відпрацьовув підрозділ ССО України під час активної фази багатонаціональних навчань Combined Resolve 16 в Німеччині.
Об’єм задач, які стояли перед підрозділом спецпризначенців в ході навчань був досить великим та різноманітним. В ході маневрів спецпризначенці здійснили пошук та порятунок пілота збитого літака, коригування вогню артилерії та авіації, а також проведення дорозвідки місцевості з зачисткою особливо небезпечних напрямків для забезпечення успішного виконання завдань піхотними підрозділами.
Окрім цього, спільно з литовськими колегами були відпрацьовані питання з організації руху опору в населених пунктах, окупованих противником.
– Зокрема, на заключному етапі активної фази навчань українські спецпризначенці брали участь в боях за місто Убенсдорф. Завдяки злагодженим та рішучим діям нашої групи, за допомогою протитанкових ракетних комплексів Джавелін, вдалося знищити 3 танки Т-72 противника, – зазначив командир підрозділу Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.
Варто зазначити, що під час навчань Combined Resolve 16 український підрозділ відвідав заступник командувача Сил спеціальних операцій США в Європі полковник Марк ЛаРош. Він заслухав командира підрозділу ССпО ЗС України, затвердив план операції на навчання, а також відзначив професіоналізм та високий рівень підготовки наших спецпризначенців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.